Town & Country-Bungalows: modellen, prijzen en ervaringen 2026
Town & Country Huis bouwt bungalows als massieve woningen steen op steen. Deze gids somt de in het portaal opgenomen modellen op – rechte bungalows van ongeveer 88 tot 112 m² en hoekbungalows van ongeveer 125 tot 150 m² – met woonoppervlakken en vanaf-prijsspannen (Stand 2026), vat het merkenprofiel samen en toont passende bungalows van andere aanbieders – alle prijzen alleen als bereik, zonder rangorde.

Kort antwoord: Town-&-Country-Bungalows zijn gelijkvloerse massieve woningen die steen op steen worden gebouwd. In het portaal zijn rechte bungalows van ongeveer 88 tot 112 m² en hoekbungalows van ongeveer 125 tot 150 m² opgenomen, voornamelijk met walmdak en sleutelklaar. Er zijn geen bindende vaste prijzen; als oriëntatie dienen vanaf-prijsspannen, Stand 2026, afhankelijk van uitrusting en regio.
Town-&-Country-Bungalows in overzicht
Town & Country Huis treedt in het portaal op met de aanspraak "Hier zieh' ich ein" en bouwt volgens het aanbiederprofiel landelijk in massieve bouwwijze. Over het gehele programma liggen de in het portaal vastgelegde huisprijzen ongeveer tussen 195.000 € en 320.000 € bij gemiddeld ongeveer 117 m² woonoppervlak – dit betreft alle woningtypen. Voor gelijkvloers wonen zijn momenteel acht bungalow-modellen opgenomen, die van compact tot royaal variëren.
Een algemene inleiding in het onderwerp biedt de Prefabwoning-bungalow, de typespecifieke indeling vindt u onder Bungalow als prefabwoning. Hoe de bungalow-prijzen in het algemeen zijn samengesteld, legt het artikel uit Prefabwoning bungalow prijzen.
Bungalow-modelpalet van Town & Country
De volgende overzicht somt de in het portaal vastgelegde bungalow-modellen op, gesorteerd naar woonoppervlak. De vanaf-prijzen zijn de in het portaal vastgelegde startprijzen vanaf fabriek, Stand 2026, en uitdrukkelijk geen ranking.
Town-&-Country-Bungalows in het portaal, gesorteerd naar woonoppervlak (geen ranking). Vanaf-prijzen vanaf fabriek, Stand 2026.
| Model | Woonoppervlak | Kamers | Dakvorm | Vanaf-prijs (Stand 2026) |
|---|---|---|---|---|
| Bungalow Kompakt 88 | ca. 88 m² | 2 | Walmdak | ab 206.900 € |
| Bungalow Lichthof 100 | ca. 100 m² | 3 | Walmdak | ab 229.900 € |
| Bungalow Sattel 105 | ca. 105 m² | 3 | Zadeldak | ab 345.000 € |
| Bungalow Lichtblick 112 | ca. 112 m² | 4 | Walmdak | ab 289.000 € |
| Hoekbungalow Eckform 125 | ca. 125 m² | 4 | Walmdak | ab 284.000 € |
| Bungalow Weitblick 128 | ca. 128 m² | 4 | Walmdak | ab 289.000 € |
| Hoekbungalow Sonnenwinkel 142 | ca. 142 m² | 4 | Walmdak | ab 372.000 € |
| Hoekbungalow Familienwinkel 150 | ca. 150 m² | 5 | Walmdak | ab 356.000 € |
Naar de detailpagina's van de modellen: Bungalow Kompakt 88, Bungalow Lichthof 100, Bungalow Sattel 105, Bungalow Lichtblick 112, Hoekbungalow Eckform 125, Bungalow Weitblick 128, Hoekbungalow Sonnenwinkel 142 en Hoekbungalow Familienwinkel 150. Woonoppervlakken en kamertallen komen uit de modelgegevens in het portaal.
Rechte bungalows: compact tot middelgroot
De Bungalow Kompakt 88 is de instap voor gelijkvloers wonen: ongeveer 88 m², twee kamers en een bad op één niveau. Iets meer oppervlakte bieden Lichthof 100 en Lichtblick 112, die met drie tot vier kamers ook kleine families plaats bieden. De Bungalow Sattel 105 valt op door zijn flauw hellende zadeldak uit het anders walmdak gedomineerde programma – een alternatief als het bestemmingsplan een hellende dakvorm vereist. Alle modellen worden steen op steen gemetseld en sleutelklaar opgeleverd.
Hoekbungalows: meer oppervlak, duidelijke zones
De hoekbungalows Eckform 125, Sonnenwinkel 142 en Familienwinkel 150 maken gebruik van een gebroken plattegrond. De hoek scheidt het woongedeelte van het slaapgedeelte en creëert een beschermde binnenplaats of een rustig terras. Met vier tot vijf kamers zijn deze bungalows geschikt voor families of voor stellen die bovendien werk- en logeerkamers op één niveau wensen. Ook hier blijft het bij massief metselwerk met walmdak.
Waarom alleen spannen in plaats van vaste prijzen?
De eindprijs van een bungalow is afhankelijk van afbouwstadium, uitrusting, regio, bodemcondities en nevenkosten. Daarom geven wij alleen vanaf-prijsspannen, Stand 2026. Een bindende prijs volgt pas uit een individueel aanbod van de fabrikant.
Merkenprofiel: feiten over Town & Country
De volgende tabel vat de in het portaal opgeslagen kerngegevens samen. Zij beschrijven het totale aanbod van het merk, niet uitsluitend de bungalowlijn.
Town & Country – kerngegevens uit het aanbiederprofiel in het portaal (Stand 2026).
| Kenmerk | Opgave in portaal |
|---|---|
| Bouwwijze | Massieve woning (steen op steen) |
| Regio | Landelijk |
| Afbouwstadium van de bungalows | Sleutelklaar |
| Prijsspanne over alle woningtypen | ca. 195.000–320.000 € |
| Gemiddeld woonoppervlak | ca. 117 m² |
| Bungalow-modellen in het portaal | 8 (rechte & hoekbungalows) |
Het volledige aanbiederprofiel met het gehele huisprogramma vindt u onder Town & Country in het aanbiederprofiel. Een neutrale indeling van ervaringswaarden biedt het artikel Town-und-Country-Erfahrungen.
Bronnen bij ervaringberichten
Individuele ervaringberichten op internet laten zich meestal niet verifiëren en hebben betrekking op zeer verschillende projecten. Wij geven geen beoordelingen en geen sterren. Betrouwbaar zijn de modelwoning- en modelgegevens en het schriftelijke bouwcontract.
Bungalow-catalogi aanvragen en offertes vergelijken
Vraag bungalow-catalogi aan en laat vrijblijvende offertes opstellen om de modellen en prijsspannen concreet op uw bouwkavel af te stemmen.
Deze bungalows van andere aanbieders passen hierbij
Wie massieve bungalows in vergelijkbare grootte wil vergelijken, vindt in het portaal aanvullende modellen van andere merken. De volgorde is gesorteerd op woonoppervlak en uitdrukkelijk geen ranking.
Alternatieve bungalows van andere merken in vergelijkbare grootte (geen ranking). Vanaf-prijzen vanaf fabriek, Stand 2026.
| Model | Aanbieder | Woonoppervlak | Vanaf-prijs (Stand 2026) |
|---|---|---|---|
| Bungalow Gartenzeile 106 | HELMA Eigenheimbau | ca. 106 m² | ab 268.000 € |
| Bungalow Waldkante 108 | Fingerhut Haus | ca. 108 m² | ab 264.000 € |
| Ziegelmassiv-Bungalow 116 | Rötzer Ziegel-Element-Haus | ca. 116 m² | ab 298.000 € |
Naar de detailpagina's: Bungalow Gartenzeile 106, Bungalow Waldkante 108 en Massieve bakstenen bungalow 116.
Past een Town-&-Country-bungalow bij uw voornemen?
Het modelaanbod dekt van de compacte tweekamerbungalow tot de vijfkamerhoekbungalow een breed spectrum af. Voor de selectie helpen enkele gestructureerde vragen:
- Is een compacte bungalow voldoende of heeft u een gebroken plattegrond met duidelijke zones nodig?
- Past de massieve bouw steen op steen bij uw voorstellingen?
- Laat uw bestemmingsplan de gewenste dakvorm toe (hoofdzakelijk walmdak, alternatief zadeldak)?
- Hoeveel kamers heeft u nodig op één niveau – inclusief werkkamer en logeerkamer?
- Heeft u bouwkavel- en bijkomende kosten naast de huisprijs gepland?
Hoe de pure bouwkosten van een bungalow zijn samengesteld, legt de merkonafhankelijke gids uit Bungalow bouwen: kosten. Plattegrondtypen in overzicht toont de pagina Bungalowplattegronden.
Verdere bungalowvormen en -aanbieders in vergelijking: WeberHaus bungalow, WOLF Haus bungalow, moderne bungalow en Bungalow in U-vorm.
Geen testwinnaar, geen rangorde
Deze pagina ordent modellen en prijzen neutraal. Ze bevat geen beoordelingen, geen sterren en geen rangorde. Alle prijsindicaties zijn ranges, Stand 2026, en vervangen geen individueel aanbod.
Wat kost uw droomwoning werkelijk?
Vraag gratis passende offertes aan van gecontroleerde fabrikanten en vergelijk de vierkante-meterprijzen voor uw bouwproject.
Nu huisprijzen vergelijkenBelangrijke vragen kort uitgelegd
De meest voorkomende prijsvragen rond Town & Country-bungalows – compact beantwoord door de redactie van kfw40fertighaus.de (Stand 2026).

